90V 100.A digitālo sprieguma mērītājs, divvirzienu, ietilpība, coulometry, enerģijas, laika, ar aizsargājošu funkciju

€36.72

  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Iepakojuma Svars: 0.5kg (1.10lb.)

Pirkuma paziņojumu:

Ar 90V20A modeli, bez ārējā šuntu, iebūvēta pašreizējo atklāt pretestība, mērot maksimālo strāvu 20A, ne releju aizsardzības funkciju.

90V100A, 90v200A, 90V300A, 90V500A, strāvas mērīšanas vajadzības 75mV šuntu, kopā ar releju aizsardzības funkcija tiek īstenota, baby cenu, kas satur šuntu cena relejs uz sevis.

Skaitītāja rādījumus un mērīšanas valde, pēc noklusējuma, līdz 12 cm 6p kabeļa savienojumu, ja jūs jūtat, īsā līnija, nav viegli modifikācijas mēs varam nopirkt 2 m pagarinājuma līniju, lai jūs varētu paplašināt attālums starp skaitītāja rādījumus un mērīšana.

Testa attēli (testa attēli tiek izmantoti 9020A modeli, piemēram):

Lietošanas instrukcijas:

Izmantojot divvirzienu tabula:

Nodeva tiks atvienots no slodzes, vai lādētāju strāvas būs daļa no ieplūde slodzi, kā rezultātā aprēķina kļūdas.

Izdalījumi ir jāatvieno no lādētāja, vai lādētāju būs ieplūst slodzi, kā rezultātā aprēķina kļūdas.

1: ieejas spriegums 20.96 V mērītājs mērīšanas sprieguma 20.95 V, sprieguma mērītājs, lai noteiktu minimālu kļūdu.

2: ieejas spriegums 53.30 V, 53.29 V mērītājs mērīšanas sprieguma, norādot metru augsta sprieguma mērījumi, mērījumu dati ir pareizi

3: mērīšanas 4A izlādes strāva, izplūdes & ldquo; OUT", kas atbilst trīsstūrveida bultiņas automātisko norādot tiesības, testa mērītājs, lai noteiktu esošo vērtību un instrumentāla vērtība ir gandrīz tāds pats, kas norāda, ka virszemes pašreizējā mērījuma vērtība ir arī ļoti precīzs, sprieguma vērtība starpība ir saistīts ar to, ka vadu strāva, kas plūst caur veidošanos spiediena kritums, ko izraisa.

Apraksts izmērs:

A, Galvenās īpašības

1, divvirzienu atklāšanas pašreizējo, Lai atklātu uzlādēšana un izlādēšana lietotāja, kas var būt ļoti ērts, lai atklātu divvirzienu strāva, nav nepieciešams mainīt vadu virzienā .

2, Power off memory funkciju , pēc tam, kad jauda ir izslēgta, skaits AH var būt atmiņas, pirms pilnvaras, lai veicinātu novērojumu un mērījumu.

3, laiku un AH skaits skaidrs funkcijas, neietekmē to, nākamo mērījumu.

4, AH numuru var aizpildīt, neietekmē tieša novadīšana mērījumu.

5, Sprieguma, strāvas, maksas kapacitāte, AH numuru WH skaitu, laiku, enerģiju, Kad displejs, displeja informāciju pilnībā skaidrs.

6, ar izejas off funkciju taustiņi, elastīgu ieslēgtu vai izslēgtu produkciju.

7, ar vairāk nekā spriegums, salīdzinot ar pašreizējo, vairāk enerģijas, laika ierobežojuma, vairāk nekā uzlādes un citi aizsardzības funkcijas.

8, Var kalibrēt tiešsaistē, lai atvieglotu klientiem, lai labotu kļūdu laiks .

9, strāva ir mazāka par 50MA divas minūtes pēc tam, kad LCD automātiski aizvērts, nospiediet jebkuru taustiņu, lai gaismas, vai strāva ir lielāka nekā 50MA Automātiskā modināšanas LCD displejs.

Divas, tehniskie rādītāji

Trīs, panelis apraksts

Četri, instalācijas instrukcijas

Šī galvene ir sadalīta divās vadu savienojuma metodi un trīs vadu pieslēgums, divi stiepļu var būt tieša piekļuve varas instruments, trīs vadiem nepieciešama ārējo elektroapgādes ierīču barošanas vienatnē.

Divas stieples savienojums, un starpība starp trīs vadu sistēmu, kad divi stiepļu sistēma? Kad lietot trīs vadu sistēma?

Atbilde: ja izmērītais spriegums ir lielāks par 10V, lai nodrošinātu galvenes normālas darbības laikā barošanas var lietot divu vadu sistēmu piegādi, pilnvaras, ja izmērītais spriegums ir mazāks par 10V nevar galvenes jānodrošina pietiekama sprieguma, tad jums ir nepieciešams, izmantojot ārējo barošanas avotu, lai nodrošinātu lielāku nekā 10V sprieguma un ļaujiet galvenes, tad jums ir nepieciešams, izmantojot trīs vadu strāvas padevi.

Elektroinstalācijai 90V20A, 90V20A divvirzienu savienojumu stingri saskaņā ar, piemēram, redzams vadu, jo bateriju izlādes ņemot vērā, header zudumu akumulatora jaudu, piegādes uz šo daļu no zaudējumiem, ierakstus, kas būs saskaņā ar izplūdes savienojums vadu, citādi viņi nespēs atklāt galvene ar savu jaudu, akumulatora zaudējumu. Kad akumulatora uzlādes mērītājs barošanas paredz elektroenerģijas padeve, nav nepieciešams uzskatīt tās ietekme uz jaudas mērītāju vadītājs akumulatoru.

( 1 )90V20A Divvirzienu sprieguma un strāvas mērītāja savienojums

Galda aiz SIN9020 sprieguma un strāvas ir četri termināļi, & ldquo; out & rdquo;, & ldquo; VCC+", & ldquo; Vext+", & ldquo; jo -" un & ldquo; Vext +" trīs vadu no ārējās elektroapgādes un anoda vadu savienošanas terminālis. "VCC+" pozitīvā elektroda ievades strāvas padeve, un pozitīvo elektrodu slodzes.


  • Veids: Gaisa Kondicionieris Daļas

Tagi: iestājies kontaktdakšu, laiks spēks, strāvas termināli, Lēti ierobežot strāvas spraudni, Augstas Kvalitātes laikā spēkā, Ķīnas varas termināļa Piegādātāju.

Jūs varat arī patīk