Bezmaksas Piegāde Gigabit Šķiedru Optiskie Media Converter 1000Mbps Multi-Mode Duplex SC Ostas 2KM Ārējais Barošanas avots

€15.10

  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Svars: 0.3kg (0.66lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 25cm x 15cm x 7cm (9.84in x 5.91in x 2.76in)

Bezmaksas Piegāde Gigabit Šķiedru Optiskie Media Converter 1000Mbps Multi-Mode Duplex SC Ostas 2KM Ārējais Barošanas avots

Laipni lūgti mūsu veikalā

Mūsu Mērķi:

Augstas Kvalitātes , Labākais Serviss ,Ātri Reaģēt

Laipni lūdzam Ķīnas tirgū,jūs varat tiešā iegādāties preces no Ķīnas.Es esmu priecīgs jums ir interese par mūsu objektus,mums ir profesionāla piegādātājs Ķīnā, ceru, ka mums var būt labs bizness šeit.

Veikals sludinājumu:

Kad jūs lai vienumus,varat izvēlēties jebkuru vienumu no manas veikalā kopā.

Augstākās kvalitātes ; Konkurētspējīgu cenu ; Ātra piegāde;Piliens kuģniecības pieejama;Labākais un Savlaicīgu Pakalpojumu;100% Apmierinātību ;Lielas atlaides par lielu pasūtījumu.

W armly laipni aicināti darīt Piliens Kuģniecības un Vairumtirdzniecības

Funkcijas: Nodrošina dual SC šķiedras savienotāju un viens UTP savienotājs Pilnībā Atbilst IEEE802.3z/AB 1000Base-T/SX/LX/ZX . Auto-noteikšanas puse/full duplex pārsūtīšanas režīmu Tx ostas Auto-sarunas par 10/100 /1000 Mbp s ātrumu, un Auto-MDI/MDIX uz Tx ports Nodrošina slēdzis konfigurāciju pusi/full duplex pārsūtīšanas režīmu Fx ostas Pagarināt šķiedras attālums līdz 2km 6 LED displejs, Jaudas, FDX/Col, FX (Saite/Act), TX (Saite/Act), FX 1000, TX 100 ir Viegli, lai apskatītu LED indikatori sniedz statusu, lai viegli uzraudzīt tīklu darbību, Ārējais barošanas avots Strāvas adapteris:5V, 1A vai 2.A

Specifikācijas:

Standarta

IEEE802.3 10BASE-T Ethernet

IEEE802.3u 100BASE-TX/FX Fast-Ethernet

IEEE802.3z/ab 1000BASE-FX/TX 1000M-Ethernet RJ-45 Ports Auto-MDI/MDIX Šķiedras Ostas Šķiedras Tips Viļņa Sūtīt-Varas SC 850nm MMF: -11dBm(min.) -6dBm(maks.) Frekvenču Nobīde ±125,000 bps (vai ± 100ppm) MTU Vairāk nekā 9036 baiti Izmēri(WxDxH) 94x71x27mm (External power) Ieejas Spriegums DC5V1A vai 2A( Ārējās ieejas jauda : AC100V-AC240V/50-60HZ ) OperationTemperature 0°C~70°C Uzglabāt Temperatūrā No -40°C~85°C, Mitrums 5%~95% bez kondensācijas Svars 0,3 kg/Gabalā (External Power) LED Apraksts: LED Krāsa Funkciju FX 1000 Zaļā Deg, kad 1000Base-FX darbību FX Saite/ACT Zaļā Deg, kad šķiedras kabeļa savienojums ar attālo ierīces ir labs. Bliks, ja kāds FX satiksme ir klāt Jauda Zaļā Deg, kad +5V Jauda ir pieejama FDX/Col Zaļā Deg, kad pilna dupleksa režīms tiek iespējots. Mirgo, kad sadursme ir klāt, TX 100 Zaļā Deg, kad 100Base-TX kabeļu darbību TX Saite/ACT Zaļā Deg, kad TP kabeļa savienojumu ar attālo ierīces ir labs. Mirgo, kad jebkura satiksmei ir klāt

Noklusējuma Plug ES Plug Paketē iekļauts: 1. Ethernet Media Converter*1gb 2. Strāvas Adapteri ( pls pastāstiet mums savu strāvas adapteri , vai mēs nosūtīsim noklusējuma adapteri )

MAKSĀJUMA

1. Mēs varam pieņemt maksājumus caur Darījuma, Western Union un T/T. labākais veids ir tiešs tiešsaistes maksājumu,jūs varat izvēlēties pats. Ja vēlaties izmantot citu maksāšanas noteikumiem, lūdzu, dariet mums to zināmu pirms, kad jūs pasūtīt.

2. Pilns maksājums jāveic 7 dienu laikā pēc izvietojot savu pasūtījumu, vai pasūtījumu, būs spēkā neesošu vai anulēta ar sistēmu.

3. Pārliecinieties, ka jums ir veikuši jebkādu detalizētu informāciju, piemēram, kontaktpersona, adrese, pasta indekss un tālruņa numurs, aizpildot pircēja informācija.

SŪTĪJUMU

1. Mēs nosūtīsim preces 5 darba dienu laikā pēc pilnas apmaksas apstiprināts.

2. Mēs varam sniegt starptautisko pārvadājumu pakalpojumus:

Ķīnas ziņu Gaisa Pasts, HK Post Gaisa Pasts, EMS, TNT, DHL, UPS, Fedex. Noklusējuma ceļš ir ar China post air mail un HK post gaisa pastu.

3. Pircējs ir atbildīgs insurrance, problēmām un bojājumiem, ko izraisa kuģu satiksmi, piemēram, nelaimes gadījumu, aizkavēšanos vai citiem jautājumiem. Bez tam, mēs neesam atbildīgi par jebkādiem muitas nodokļiem vai ievedmuitas nodokļa, šīs maksas nav iekļautas objekta cena un piegādes izmaksas.

GARANTIJAS UN GARANTIJAS

1. Visas preces, kas tiek pārbaudīti, pirms nosūtīšanas. gadījumā, ja neesat apmierināts ar preci, jūs varat valūtas posteņiem 7 dienu laikā un jums ir jāsazinās ar mums 24 stundu laikā pēc saņemšanas objektus.

2. Kuģniecības un pārkraušanas maksa netiek atgriezta un klients ir atbildīgs par visiem maksājumiem, kas atgriežas un reshipping.

3. Visu atpakaļ posteņi jābūt tā sākotnējiem nosacījumiem, tostarp lodziņā un aksesuāri. Mākslīgo defekti nav garantēta, piemēram, bojātas, saskrāpēts, un tā tālāk.


  • Jauda: Ārējā barošana
  • Maks. Datu Pārsūtīšanas Intensitāte: 1000 Mb / s
  • Viļņa: 850nm
  • Zīmola Nosaukums: TRENSBATTER
  • Šķiedras savienotājs: SC
  • Režīms: Vairākrežīmu
  • Modeļa Numurs: HTB-GM-03
  • Pārraides Attālums: 0-2KM
  • krāsa: pelēka
  • Šķiedras: Dupleksa

Tagi: piederumi printeri, apgādes kuģis, jauda philips, Lēti piederumi printeri, Augstas Kvalitātes apgādes kuģis, Ķīnas varas philips Piegādātāju.

Dianagladkovska
2017-11-02
3/5
TEAM defective. us be waved money. super the customer service and cumplieron attentive devolviendo total amount-
Liana Pershina
2018-01-14
5/5
Really fast delivery

Jūs varat arī patīk