MaybeBaby Viegli Atkārtoti izmantojams 10000Times Siekalas Ovulācijas testa ierīci, lai Noteiktu auglīgākās dienas & ideāls laiks, lai iedomāties, ka 99.9%Precizitāti

€56.19 €81.43

 • Vienības Veids: gabals
 • Iepakojuma Svars: 0.2kg (0.44lb.)
 • Iepakojuma Lielums: 12cm x 12cm x 10cm (4.72in x 4.72in x 3.94in)

Vispārīga Informācija

Atkārtoti izmantojams Siekalas Ovulāciju Testeris

Varbūt Mazulim Viegli Ovulāciju Testeri ir atkārtoti izmantojamā mini-mikroskopu, kas palīdz jums noteikt jūsu auglīgākās dienas un ideāls laiks, lai iedomāties. Tas parāda saikni starp oestrogen un sāls līmeni jūsu siekalas. Kā ovulācijas pieejas, jūsu oestrogen līmenis pieaugs, un tas palielina sāļums (sāls līmeņa), jūsu siekalas.

Kad žāvēti siekalām tiek skatīts zem mikroskopa, glazētas modeļiem, kas tiek veidoti ar palielinātu sāls līmenis ir atšķirīgs no modeļiem, kuri veido, kad sāls (un oestrogen) līmenis ir zems.

Vienkārša, neinvazīva. Atkārtoti izmantojamu, dienu pēc dienas, mēnesi pēc mēneša. Kompakta. Palīdz precīzi noteikt ovulācijas 2 līdz 3 dienas iepriekš. Rezultātus var redzēt pēc 10 - 15 minūtes. Brīdinājumi Varbūt Bērnu mikroskops paredzēts palielināt attēlu jūsu siekalas, kas ļauj jums redzēt, kad oestrogen līmenis ir augsts, jo līmenis ferning modeļus redzējis. Tāpēc jebkas, kas ietekmē oestrogen līmeni organismā, piemēram, medikamentiem, infekcijas, zīdīšanas un grūtniecības laikā var ietekmēt rezultātus. Varbūt Bērnu rādījumus var ietekmēt arī tas, ja jums ir dabiski augsts vai zems oestrogen līmeni. Sastāvdaļas Mini mikroskopu, izmantojot drāniņu bez auduma. Virzienos

1. Izmantojot tīru pirksta galu, vieta uztriepes siekalu pār dzīvoklis iekšējās stikla virsmas skats-finder. Pārliecinieties, vai neviena burbuļi siekalu uz objektīva.

2. L eave siekalām nožūt apmēram 10 minūtes.

3. Ho ld, ka Varbūt Bērnu mikroskops līdz jūsu acu.

4. Nospiediet apgaismojuma slēdzi apakšā Varbūt Bērnu Mikroskopu.

5. V iew rezultātiem, izmantojot viewfinde.

Kā Varbūt Bērnu® Easy Ovulāciju Testeri darbi

Varbūt Bērnu® Easy Ovulāciju Testeri ir mini-mikroskopu, kas parāda saikni starp oestrogen un sāls līmeni jūsu siekalas. Kā ovulācijas pieejas, jūsu oestrogen līmenis pieaugs, un tas palielina sāļums (sāls līmeņa), jūsu siekalas.

Kad žāvēti siekalām tiek skatīts zem mikroskopa, glazētas modeļiem, kas tiek veidoti ar palielinātu sāls līmenis ir atšķirīgs no modeļiem, kuri veido, kad sāls (un oestrogen) līmenis ir zems.

Mini-mikroskops ir 52x jaudas palielinājuma objektīvs. Sekojot tavai siekalas ikdienas un salīdzinot attēlu no jūsu žāvēti siekalu skatu meklētāju, jūs varat noteikt jūsu auglīgākās dienas.

Sākumā jūsu cikls oestrogen līmenis ir zems, un Varbūt jūsu Mazulim Viegli Ovulāciju Testeris parādīs modeli, oļiem vai punkti. Kā jūs pieeja ovulāciju oestrogen līmenis sāk pieaugt un pārejas modelis, papardes un oļiem/punkti būs redzams. Ap ovulācijas, oestrogen līmeņi, pīķa un īpatnējs "papardes" modelis būs redzams. Pēc ovulācijas, kā oestrogen līmeņa kritums, pārejas modelis vai modeli oļi/punkti būs redzams atkal.

Lūdzu, ņemiet vērā, iepriekš minēto shēma balstās uz tipisku 28 dienu cikla. Katra sieviete ir unikāla, un jūsu cikls var būt dažāda garuma un var atšķirties no mēneša uz mēnesi. Kā izmantot Varbūt Bērnu® Easy Ovulāciju Testeris

Lūdzu, pārliecinieties, ka jūs neesat ēdis vai dzēris kaut ko vismaz 3 stundas, pirms lietojat Varbūt Mazulis Viegli Ovulāciju Testeris kā siekalu paraugu, ir jābūt bez piemaisījumiem. Pārtikas, dzērienu, zobu pastu, mutes skalojamo ūdeni, košļājamā gumija un smēķēšana būs pretrunā ar rezultātiem. Dzeramā ūdens neietekmēs rezultātus.

Mēs iesakām jums veikt izlases pirmā lieta, no rīta, pirms ēšanas vai tīrot zobus.

1. Noņemiet aizsargājošo vāciņu (Att.). 1).

2. Noņemt skatu meklētāja, uzmanīgi izvelkot to ārā no korpusa (Att.). 2).

Nav noskrūvēt rotējošo acu gabals no skatu meklētāja.

3. Tīru parauga plāksnīte ar neplūksnājošu drānu, ja vien (Att.). 3).

NEKAD piemēro ūdens tieši parauga plāksnes vai skatu meklētāju.

4. Ar tīru, sausu pirkstu, vieta pilīte siekalu uz parauga plāksnes un izplatīt kārtās, nodrošinot, ka jums ir jāattiecas uz visu virsmas (Att.). 4).

Maigi slīdēt jebkuru burbuļi uz pusi parauga plate uz melnās zonas.

Siekalas no zem mēles būtu satur vismazāko burbuļi.

5. Ļauj siekalu parauga nožūt, - tikai kaltēti siekalas būs ražot modeļus. Modeļi nav apskatāms, ja ir slapjš. Tas būtu jāveic aptuveni 10-15 minūtes.

Nelietojiet apsildāmās ierīces, lai samazinātu žāvēšanas laiku, jo tas var ietekmēt modeļi veidoti. Skatīt rezultātus drīz pēc siekalu parauga ir žāvēti kā ilgstošas iedarbības gaisa var ietekmēt rezultātus.


 • Precizitāte: 99.9%
 • Zīmola Nosaukums: YourLove
 • Feature2: Eugenics palīgs
 • Feature3: Vienkārša, neinvazīva Atkārtoti izmantojamu
 • NETO MASAS: 100G
 • Kategorijas: Siekalas Ovulāciju Testeris
 • Feature1: Kontracepcijas palīgs
 • Vienuma Tips: Kopa
 • Izmantošana: Iestāde
 • function3 : noteikt auglīgās dienas
 • Dzimums: Sieviete
 • function1: noteikt ideāls laiks, lai iedomāties
 • Modeļa Numurs: Austrālija
 • Izcelsme: Austrālija
 • Lietošanas ciklu: 10000 reizes
 • function2: grūtniecības palīgs

Tagi: testeris, Lēti testeris, MaybeBaby Viegli Atkārtoti Izmantojami 10000Times Siekalas Ovulācijas testa ierīci, lai Noteiktu auglīgākās dienas & ideāls laiks, lai iedomāties, ka 99.9%Precizitāti.

Jūs varat arī patīk