Vox A Klases 4m/6m Profesionāla Akustiskā Ģitāra, Elektriskā Ģitāra, Bass, Ģitāras Vads

€24.47

  • Iepakojuma Svars: 0.6kg (1.32lb.)
  • Iepakojuma Lielums: 35cm x 18cm x 5cm (13.78in x 7.09in x 1.97in)
  • Vienības Veids: gabals

VAC13/VAC10, Ka Vox Profesionālās akustiskās ģitāras kabeli, iezīmes multi-gabarītu vadiem, lai dotu optimun sniegumu visas skaņas frekvences. Vox izmanto finest pakāpes 99.99% tīrība, skābekļa-brīva vara kabelis, vadi, par izcilu skaņu. Pieredze maksimālais trokšņa izolācija, izmantojot divus atsevišķus vairogiem. Premium kvalitātes, nodiluma izturīga, augsta temperatūra PVC jaka nodrošina maksimālu izturību, un precīzi apstrādātiem, ar zelta pārklājumu savienotāji ar viengabala padoms tiek izmantoti maksimālā vadītspēja un uzticamību. Viens savienotājs ir taisni savienojumu ar jūsu amp un viens ir labējās, lai tas karājas kārtīgi un droši no jūsu ģitāra jack. Precīzi formulēts polipropilēna dielektriķu sniedz labāku signāla nodošanu un unikālu skaņas kvalitāti.

VGC13/VGC19

Ar Vox Profesionālā ģitāra kabeļu funkcijas multi-gabarītu vadiem, lai dotu optimun sniegumu visas skaņas frekvences. Vox izmanto finest pakāpes 99.99% tīrība, skābekļa-brīva vara kabelis, vadi, par izcilu skaņu. Pieredze maksimālais trokšņa izolācija, izmantojot divus atsevišķus vairogiem. Premium kvalitātes, nodiluma izturīga, augsta temperatūra PVC jaka nodrošina maksimālu izturību, un precīzi apstrādātiem, ar zelta pārklājumu savienotāji ar viengabala padoms tiek izmantoti maksimālā vadītspēja un uzticamību. Precīzi formulēts polipropilēna dielektriķu sniedz labāku signāla nodošanu un unikālu skaņas kvalitāti.

VBC13/VBC19

Ar VOX Profesionālās bass ģitāra kabeļu funkcijas multi-gabarītu vadiem, lai dotu optimun sniegumu visas skaņas frekvences. Vox izmanto finest pakāpes 99.99% tīrība, skābekļa-brīva vara kabelis, vadi, par izcilu skaņu. Pieredze maksimālais trokšņa izolācija, izmantojot divus atsevišķus vairogiem. Premium kvalitātes, nodiluma izturīga, augsta temperatūra PVC jaka nodrošina maksimālu izturību un precizitāti-mehāniski ar zelta pārklājumu savienotāji ar viengabala padoms tiek izmantoti maksimālā vadītspēja un uzticamību. Precīzi formulēts polipropilēna dielektriķu sniedz labāku signāla nodošanu un unikālu skaņas kvalitāti.


  • Modeļa Numurs: VAC VGC VBC
  • Veids: Audio Kabelis
  • krāsa: VGC13 4m Elektriskie, VGC19 6m Elektriskie, VAC13 4m Skaņas, VAC19 6m Skaņas, VBC19 6m Bass

Tagi: bass ģitāras vads, Ģitāras Vads, Elektriskā Ģitāra, Kabeļu, Lēti bass ģitāras vads, Augstas Kvalitātes ģitāras vads, Ķīna elektriskā ģitāra kabelis Piegādātāji.

Slavabfs
2018-03-30
5/5
looks reliable. quite good sound. buy satisfied.

Jūs varat arī patīk