Yongnuo YN560IV YN560 IV YN 560 Flash Speedlite Canon Nikon Ar YongNuo 560TX Flash Trigger

€85.42 €108.12

 • Iepakojuma Svars: 0.75kg (1.65lb.)
 • Vienības Veids: gabals
 • Iepakojuma Lielums: 25cm x 15cm x 8cm (9.84in x 5.91in x 3.15in)

YongNuo YN560IV Speedlite +YongNuo YN560-TX

Iepakojums Saraksts:

*1x Jaunākās YN560IV Speedlite

*1x YN560-TX

*1x Mini Zibspuldzes Statīvs Turētājs

*1x Flash Aizsargājoša Soma

*1x Flash Želeja Filtrs (Bezmaksas Dāvanu, 12 krāsas)

*1x AA Bateriju Gadījumā (Bez Dāvanas)

*1x angļu Rokasgrāmata

Piezīme:Lūdzu pastāstiet, kāda ir jūsu kamera ķermeņa,YN560-tx bija dažādas canon/nikon kameru.

Funkcijas:

Atbalsta visas YONGNUO YN560-III YN560 IV Mirgo, kas Izlaisti kopš janvāra, 2013

Divas Zibspuldzes Režīmi: M/Multi

Tālvadības Zibspuldzes darbību un Tālummaiņas grupā, līdz 6 grupām.

Saderīgs ar RF602/RF603/ RF603 II

16 Kanāli

Lielu un Skaidru Ekrānu, Lietotājam Draudzīgu Saskarni.

Pārraides Diapazons: 100 Metriem.

Bezvadu Slēdža Uztvērēju RF603/RF603 II

Kad mēs skatāmies uz specifikācijām, mēs redzam, ka tā var kontrolēt līdz tp 6 grupās, kas nozīmē, ka to var vadīt līdz pat 6 zibspuldzes. Tas ir tikai zibspuldzes vadības vienība līdz šim, ka var kontrolēt, 6 mirgo, tajā pašā laikā.

Kanālu uzstādījumu:

Gaidīšanas režīmā, ilgtermi nospiediet pogu un TUVINĀTU/CH

kanāls un simulācijas kodu slēdzis, velciet uz LCD darbību kanāls

pa kreisi/pa labi taustiņu slēdzis, kopā 16 kanālus. Collocation RF602/603/603 ii raiduztvērēju, izmantojot raiduztvērēju kods pavelciet slēdzi valsts, ir jābūt saskaņā ar simulācijas kodu pavelciet slēdzi Uzstādījumi.

Uzstādīt RF602/603 modelis

Gaidīšanas režīmā, ilgtermi nospiediet (Hz/FN), LCD displeju produkti, kas pašlaik saderīgs raiduztvērēju saziņas režīms, produktu noklusējuma saderīgu RF603 režīmā darbojas) (pa kreisi/pa labi taustiņu, var pārslēgties starp RF602 režīmā un RF603 režīmā, nospiediet pogu "OK", lai saglabātu un izietu.)

Kā lai aktivizētu YN560-III:

Pirmajā setā 560 - TX kontrolieris saderīgs ar 560 - III flash pašā raiduztvērēju saziņas režīms (kontrolieris Iestatījumus, piemēram, 2), un pēc tam iestatiet to pašu kanālu (piemēram, 1) kontrolieris, un tajā pašā laikā gaidīšanas režīmā saskaņā ar personas datu apstrādātāja TĀLUMMAIŅAS/CH +)Hz/FN (funkcija )poga, flash šķidro kristālu displeja interfeiss, nospiediet taustiņu flash [OK], 560 - III ir aktivizēts.

Mainīt grupējums, zibspuldzes režīms:

Gaidīšanas REŽĪMĀ ilgi, nospiediet taustiņu "G" slēdzis, lapu kopa vai d/a/b/e/f lapu kopa, tad īsi nospiediet "Gr" atlase, noteiktu grupu, nospiediet "MODE" pogu, zibspuldzes REŽĪMS pārslēdzas starp M/Multi -, - teica aizliegums flash.

Mainīt grupu flash jauda:

Pēc noteikta izvēle grupa, (4), ar virziena taustiņu mainīt zibspuldzes darbību. M režīmā, nospiediet up/down)zibspuldzes darbību pievienot un atņemt trešo pārnesumu, attiecīgi, Nospiediet taustiņu pa labi/pa kreisi) zibspuldzes jauda attiecīgi pievienot un atņemt 1 failu; Multi režīmā, nospiediet pogu uz labās/) (zibspuldzes jaudu 1, nospiediet uz leju/pa kreisi mīnus 1. Multi režīmā, īsi nospiediet taustiņu slēdzis Hz/FN) (izvēlieties uzstādīt flash biežumu un skaitu, flash, nospiediet [/ right] izvirzīts, nospiediet uz leju/pa kreisi) ( taustiņu uz leju)

Mainīt grupām tēma:

Noteiktu izvēli (piemēram, 4), pēc īsa nospiediet (ZOOM/CH) taustiņu, lai ievadītu iestatījumu režīmā, pēc tam ar [on] vai [] [left] [right] taustiņu, lai mainītu fokusa garums, nospiediet [/ right] fokusa attālums ir pakāpeniski mainās, nospiediet uz leju/pa kreisi) ( fokusa attālums uz leju pakāpeniski. Mainīt fokusa attālumu, pēc īsa nospiediet "ZOOM/CH" saglabāt un atgriezties.

Tests flash:

Pirmajā setā 560 - TX kontrolieris saderīgs ar 560 - III flash pašā raiduztvērēju saziņas režīms (kontrolieris Iestatījumus, piemēram, 2), un pēc tam iestatiet to pašu kanālu (kontrolieris Iestatījumus, piemēram, 1), un gaidīšanas režīmā, nospiediet kontrolieris "TEST" pogu, zibspuldzi būs pamodies, norādot gaiši zila. Ja [TEST] atlaidiet pogu, zibspuldze zibspuldzes TESTA laikā, norādot indikators ir sarkans.

Izmantojot 560TX

Pirmajā setā 560 - TX kontrolieris saderīgs ar 560 - III flash pašā raiduztvērēju saziņas režīms (kontrolieris Iestatījumus, piemēram, 2), un pēc tam iestatiet to pašu kanālu (kontrolieris Iestatījumus, piemēram, 1), kontrolieris ir noteikts fotokameras zibspuldzes pieslēgvietai, ļaujiet visas ierīces sāknēšanas stāvoklī, līdz pusei nospiežot kameras slēdža taustiņu, flash pamodies, indikators zila. Kameras slēdža pogu, flash flash vienu reizi. Kontrolieris un zibspuldzes gaismas deg sarkanā krāsā.


 • Zīmola Nosaukums: YongNuo
 • Modeļa Numurs: 560IV+560TX
 • Krāsu Temperatūra: Pieci tūkstoši pieci simti
 • Svars: 0.45
 • krāsa: Canon Fotokameras, Par Nikon Fotokameras
 • Gaismas Avots: speedlite
 • TTL: No
 • Saderīgu Kameru Zīmolu: NIKON,CANON
 • Displejs: Jā
 • Iepakojums: Jā
 • Barošanas Avots: aa

Tagi: canon speedlite, zibspuldze canon speedlite, flash speedlite, Lēti canon speedlite, Augstas Kvalitātes zibspuldzi canon speedlite, Ķīna flash speedlite Piegādātāju.

Caroline Yorkston
2017-10-27
5/5
In very good condition, just as described. Very fast shipping and delivery. Will definitely get another one
Sandy036
2017-12-06
5/5
EVERYTHING in good state, free CASE though no arrived To Batteries, But worth value. original boxes and powder clinched EVERYTHING To not break travel. d buy Others PRODUCTS seller.
Sarah Scholl
2017-12-14
5/5
Perfect and friendly service, very good price for very good products !!
Myrashenkovi1989
2018-03-31
5/5
very long, quality range, goods to seller very :)

Jūs varat arī patīk